Yorum: J. M. Darhower – Monster in His Eyes Serisi 3 – Sırtımızdaki Hedef

Hep kitap yorumlarıma şu etkinlik bu fidan diye başlayan ben bu sefer canım istediği için Sırtımızdaki Hedef kitabını okudum diyerek başlıyorum. Etkinlikten etkinliğe koştururken yeni çıkan canımın okumak istediği kitapları biraz ihmal ettiğimi fark ederek yaz tatilimde okuma saatlerimi biraz uzatarak hem etkinliklere katılıp hemde istediklerimi okuyayım dedim.
Gelelim serinin üçüncü kitabına. Bu seriyi bilenler bilir. Bilmeyenlere serimiz Monster in His Eyes sırasıyla Gözlerindeki Canavar, Ruhumdaki Canavar ve son olarak Sırtımızdaki Hedef’ten oluşuyor ve kötü adamın başrolde olduğu bir seri. Ve kötü adamın kötü olduğuna ikna olmayan aşık bir kızımız var.
Bu kitabın yorumunu yazmak seriyi okumamış ve okumak isteyenlere spoiler olur. O yüzden onlar fazla okumasınlar. Bende fazla anlatmayacağım zaten.
Bu kitapta artık Ignazio ve Karissa evliler. Ignazio’nun Karissa’yı sevdiğini zaten biliyorduk. Hiç saklamadı bundan önceki kitaplarda. Ama bu kitapta aklımızda hiç soru işareti kalmamacasına aşkına şahit olduk.
Lorenzo adında yeni biri sahneye çıktı ki oda Scarlet Scarf serisinin 1. Kitabının kahramanı oluyor. Yabancı Yayınları eminim kısa zamanda bu kitabı bizimle buluşturur. Lorenzo kim mi? Okumak gerek onun iyi mi yoksa kötü adam mı olduğunu anlamak için. (aslında bu cümle yanlış oldu. Kötü ama hangi taraftaki kötü demek lazım)
Bugün kitabın en aksiyonlu sahnelerini iki arada bir derede boya tadilat yapılan bir evde köşe bucak vakit bularak okudum. Bırakmak istemedim çünkü. Tekrar okuyabilirim rahatlıkla.
Çeviri yine Arzu Altınanıt’a  ait. Ve son derece güzel. Emeğinize sağlık. 💗💗💗

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s