Nora Roberts – Üç Kader Tanrıçası

İngilizce Adı: Three Fates
Seri: Yok
Basım Tarihi: Mayıs, 2004
Yayınevi: Epsilon
Sayfa Sayısı: 528
Çeviri: Mine Atafırat

Konusu:

7 Mayıs 1915 günü bir Alman denizaltısı, Lusitania transatlantiğini batırdığında, iki erkeğin hayatı sonsuza kadar değişecektir.
Zengin ve başarılı bir adam olan Henry Wyley, Kader Tanrıçası olarak tanımlanan üç heykelden ikincisini bulma umuduyla geldiği Avrupa’da hayatını yitirirken, hırsız Felix Greenfield İrlanda topraklarında onurlu ve mutlu bir yaşam kurar.
Seksen yedi yıl sonra, Greenfield’in ailesinden gelen üç kardeş -Rebecca, Malachi ve Gideon-, Üç Kader Tanrıçası’ndan kendilerine ait olanı geri almak için açgözlü ve acımasız bir antikacının peşine düşünce, hayatları egzotik bir striptizci, hastalık hastası bir mitoloji profesörü ve bir güvenlik uzmanının hayatıyla kesişir ve kaderleri değişir.
Avrupa’da başlayıp Amerika’da süren, aşkın egemen olduğu bir kovalamacının öyküsünü anlatan Üç Kader Tanrıçası, bazen romantik, bazen heyecanlı ve sürprizlerle dolu, ama bütünüyle soluk soluğa okunacak bir Nora Roberts romanı.
Not: Okudum uzun zaman önce, hatta bu ilk çıktığı zaman olabilir, tarihe bakınca. Seri olabilir havası vermiş, seri olmamıştı. Akıcı bir romandı.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s