Nora Roberts – The MacGregors Serisi 0.1 – Alacakaranlık

İngilizce Adı: Rebellion
Seri: The MacGregors Serisi 0.1
Basım Tarihi: Şubat, 2013
Yayınevi: Harlequin Türkiye
Sayfa Sayısı: 224
Çeviri: Nilgül Özbörek
Konusu:
İskoçya, 1745… Kanlı bir meydan savaşının yanı sıra, başka bir savaş daha yaşanmış ve kazanılmıştı… Bedeli onur, zaferi aşk olan savaştı bu…
Serena MacGregor, bir İskoçyalı olarak, tüm İngilizlerden nefret ediyordu ve son derece geçerli nedenleri vardı. İngiltere’nin, Ashburn Kontu, Brigham Langston da bu nefretten payına düşeni alacaktı.
Brigham, İskoç davasına olan sadakatiyle MacGregor ailesine kendini kanıtlamış ve saygılarını kazanmıştı, ama Serena’nın, ona ve ırkına duyduğu nefretten vazgeçmeye hiç niyeti yoktu.
Güzelliği, tutkuları, inançları, davasına olan adanmışlığıyla Serena’ya âşık olan Brigham, onun bu nefretini yenmek ve onu kazanmak zorundaydı…
Not: Nora Roberts The MacGregors Serisi’ni 1985 yılında yazmaya başlamıştır. Alacakaranlık kitabı 1988 yılında yazılmış ve seriye konu olan ailenin atalarını anlatmaktadır. Ülkemizde de yayın sırası bozulmamış yurt dışındaki gibi sonradan basılmıştır.
Ayrıca seri bilgisinde yazacağım ama tüm seri son derece güzeldir. Eğer sahaflardan bulup okumak isterseniz fazla geç kalmayın. Harlequin Türkiye kapandığından artık yeni baskılar da olmayacaktır.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s