#okudumbitti📚

#debbiemacomberkitapfidanı etkinliğinde artık bir Debbie Macomber kitabı yetmiyor bana. O yüzden iki tane okumaya başladım.

Geçen ay Kızılcık Burnu’nda Beldonlara konuk olmuş ve pek becerikli Peggy ile tanışmıştık. Bu sefer McAfee’lere konuğuz. Başlarında bir esrarengiz durum varki neyse bu kitapta durumu anlıyoruz neymiş. Burada spoiler vermek istesem de susuyorum. Bu arada aramızda kalsın Corrie Peggy kadar becerikli değil (dedikodunun dibine vuruyoruz). Ama onun yeteneği kocası ile aynı paralelde hareket etmesi. Aynı düşünüp aynı şeyleri yapıyorlar. Ama bir biri bir adım önde bir diğeri. Şunu yapalım, ben yapmıştım zaten, durumu. Martha Steward’ın yemek yapması gibi. Kek 40 dakikada pişiyor ama biz beklemeyelim daha önce pişirdiğimizi alalım.😋

Yeni aşklar, sürpriz evlilikler, bebekler, hamilelikler, ayrılıklar bildiğiniz hayattan kareler yani. Cedar Cove’da yaşayası geliyor insanın.

Bu kitapta göz dolduran burun kemiği sızlatan o doz varya çok iyi ayarlanmış. Ay ağlamayım desem de bile bile aktı yaşlar.

Hala okumadıysanız ne duruyorsunuz hadi bir ucundan başlayın artık.

Kitabın tanıtım bülteni yazısı için Liman Caddesi