Natasha Boyd – Butler Cove Serisi 1 – Aşka Var mısın?

#okudumbitti📚
Hani kitaplığınızda duran ve hep okumak isteyip bir türlü sıra gelmeyen kitaplar vardır ya. Aşka Var mısın? benim için öyle kitaplardan. Ama bir farkla benim kitaplığımda kısa bir süre önceye kadar yoktu. Ama aklımda hep okuyayım diyordum.

Son zamanlarda romantik kitaplar basan yayınevleri azaldı. Onlar talep yok diyor, boz okumak istiyoruz. Ama sanırım azınlıktayızki sesimizi duyan yok.
Aşka Var mısın? klişe bir ünlü erkek halktan kız hikayesi. Ama akıcı bir şekilde kaleme alındığı için çok büyük bir hızla okutturuyor kendini.

Jack Eversea ünlü bir aktör. Sözleşmeli sevgilisi ve rol arkadaşı tarafından aldatılınca soluğu Kerri Ann’in yaşadığı kasabada alıyor ve tanışıyorlar. Aşık oluyorlar. Entrika ve yalanlara maruz kalıyorlar. Sonu belli diyeceksiniz ama iki kitaplık bir seri olunca sonu ne oldu acaba diyebiliyoruz. Söylemiyoruz yorumda son filan. Yok.

Ben sevdim. Bilmiyorum belki kapak rengi hoşuma gitti. Belki bir daha okuyabilirim ihtimali. Sonuçta kütüphanemde duracaklar.

Bu arada fotoğrafın hikayesi. Sabah ışığında fotoğraf çekeyim dedim. Kızkardeşimden ödünç (😆) aldığım şalın üstüne (bu arada annem ben hariç herkese ondan ördü) dedim Dalyan’dan aldığım caretta carettaları koyayım öyle çekeyim. Tabi ben kitabı almaya gidince Daisy kurulmuş ortama. Mümkün mü onu oradan kaldırmak. Ben de duruma razı oldum. Ücreti biri derin 3 çizik olarak ödedim.
Bu arada seri ülkemizde 2 kitap olarak çıkmış 2,5 ve 3. kitaplar bizde (henüz demek istiyorum) çıkmamıştır. Bekliyoruz.

362 sayfalık bu kitapla okuma çemberinde toplam 1274 sayfa okumuş oluyorum.
Bu yılki toplam 10 kitapla 4453 sayfa oluyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s