Yorum: Debbie Macomber – Cedar Cove Serisi 4 – Kızılcık Burnu

#okudumbitti📚
@okuyan_kadinlar_kulubu ile her ayın 25’inde okuduğumuz #debbiemacomberkitapfidanı nda bu ay ne yaptım ettim iki Debbie Macomber kitabı sığdırdım. Okullar tatil olduğundan da Cedar Cove Serisi fotoğraf çekme köşem okul kameriyesi yerine salondaki sehpaya güneş vurmasını bekleyip onu da nedense facebook filtreleriyke süslemişim. Üstüne orijinali de silmişim.

Kızılcık Burnu bu ayki Cedar Cove kasabası romanım. Serinin de 4. kitabı. Biliyorsunuz bu seride her ay bir kasaba sakininin evine konuk oluyoruz ve bu sefer Bob ve Peggy Beldon’a konuk olduk. Tatlı şirin bir oda kahvaltı pansiyon sahibi bu çifti tanıyoruz öncelikle. Bob karısı hakkında uzun uzun düşünüyor ve pek becerikli pek hamarat bahçesini de ekeri yemeği de güzeldir dost canlısıdır aman aman tam dört dörtlük bir kadın. Aslında Debbie teyze bize diyor ki Peggy gibi olun. Evinizin işi tam, yemeğiniz lezzetli, eşinize her konuda tam destek.

Diğer kitaplardan gelen bir cinayet olayı var ki bu kitapta çözülüyor. Tabi cinayetin olduğu yer olan Bob ve Peggy’nin evinde.

Pek çok kişinin hayatlarına da yine misafir oluyoruz ama onlar spoiler olur. O yüzden çok şaşırtıcı olaylar var diyeyim sadece.

Bu arada çiftlerde bir bebek isteme modası vardı ki sormayın. Ay iyice Cedar Cove dedikodusu yapar oldum. Kaçayım yavaştan.

Yine güzel bir Debbie Macomber romanıydı. Klasik tarz ama bu sefer bazı olaylar hayatın ta içindendi.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s