Yorum: Meral Kır – Sancaktarlar Serisi 5 – Sana Aşk Getirdim

Arka kapak yazısı burada.

Neden okudum? Neden bitti? En sevdiğim serilerden biri nasıl biter😢 cevap veriyorum son derece muhteşem bir finalle biter. Dün gece saate aldırış etmeden sonuna kadar sindire sindire okudum.

2014 yılında Aylardan Aşk’la başlayan Sancaktarlar serüveni ailenin en büyüğü, herkesin derdine koşan, zor karar anlarında son noktayı koyan sarsılmaz otorite Mehmet Sancaktar’la bitti (bu bitti kelimesi yazarken bile yaralıyor kalbimi).

Esmer ve geçmişi, Mehmet ve gizli hayatı. Aslında gizli değil ama kimse (Serra dışında kimse) durup ona hep bizim yanımızdasın, arkamızdasın peki bizim yanımızdan ayrılınca ne yapıyorsun ne yaşıyorsun demiyor. Mehmet hep bir destek ailenin temel direği. Aslında diğer kitapları okurken de hep aklıma takılırdı. Bu ailenin babası neden pasif neden Mehmet ön planda diye. Bu kitapla cevaplarımı almış oldum.

Kitabın konusuna ve kurgusuna çok girmek istemiyorum çünkü polisiyeyi de aşkı da okurken çözümlemek en güzeli. Ve bu kitapta da çözümlenecek çok gizem var.

Şaşırtan sonlar, sıcak aile ilişkileri, romantik aşklar son derece güzel bir seriydi. Kitaplığımda yerlerini aldılar. Özledikçe okunmak üzere.

Ellerine kalemine sağlık Meral Kır. Bizi yeni kahramanlardan mahrum bırakma. 😚

Not: biraz daha yazarsam spoiler vereceğim. Duruyorum. Esmer’den neredeyse hiç bahsetmemişim şimdi fark ediyorum. İyi kız. Yakıştılar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s