Yorum: Debbie Macomber – Cedar Cove Serisi 2 – Gül Ağacı Sokağı

Debbie Macomber Kitap Fidanı ile ikinci ayımda Cedar Cove Serisinin ikinci kitabı Gül Ağacı Sokağı ile devam ettim.

Serinin birinci kitabı yargıç Olivia’nın evi Deniz Feneri Yolu idi. Bu kitapta Olivia’nın yakın arkadaşı Grace’in evine Gül Ağacı Sokağı’na konuk oluyoruz. Bu durumda Grace’in ilk kitapta evi terk eden kocası Dan’in akıbetini öğreniyoruz. Ve tabi Grace’in kızı Maryellen’i daha yakından tanıyıp yeni bir aileyle tanışıp onun parçalanışına şahit oluyoruz. Ve anlıyoruz ki bu yeni aile 3. Kitabın adresi (gelecek ayın 25’ini şimdiden iple çekiyorum. Bu adam niye bu kadar anlayışsız bu kadın neden gün boyu dışarıda).

Yazar bize kahramanlarını tanıttı ve onların hayatının içine çekti. Şimdiden adı geçen her adresi okumak o hayatlara şahit olmak istiyorum. Kahramanlar o kadar tanıdık, yaşananlar o kadar gerçek ki. Ve belki de gerçek hayatta şahit olmadığımız mutlu sonlar. İşte esas bu kitapları okutan faktör. Ne yaşanırsa yaşansın insanlar doğru yolu buluyor, affediyor, affediliyor ve mutlu sona ulaşıyor.

Hayatlarımızda mutlu sonlara ve mutlu başlangıçlara ulaşmak dileğiyle. Gelecek ay yeni bir Debbie Macomber kitabıyla buluşmak üzere.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s