Yorum: Julie Garwood – Buchanan-Renard Serisi 5 – Sen de Yanarsın

Buchanan-Renard Serisi’nin 5. kitabı bitti. Serinin şimdiye kadar ilk kitabı 2001 yılında Kalp Hırsızı Bilge Kültür Sanat’tan çıkmış, yıllar sonra Epsilon Yayınları tarafından 5. Kitaptan itibaren peşpeşe dört kitabı çıkmış ve 13 kitaplık serinin diğer kitaplarının akibeti bilinmemektedir.

Julie Garwood genel olarak tarihi aşk romanlarıyla tanıdığımız sevdiğimiz bir yazar olmasına rağmen burada başarılı bir polisiye aşk romanıyla karşımıza çıkıyor.

Konusuna gelince zengin bir ailenin zengin amcasının birkaç haftalık ömrü kalır ve büyük servetini ne yapacağına beklentileri karşılamayan bir karar vererek ailenin yanlış eş seçtiği için reddettiği küçük erkek kardeşin (karı-koca ölmüşler) üç kızına dağıtır. Bu karar ölünce açıklanacaktır ve kızların ne amcalarından ne de servetten haberi vardır.
Ne de kuzenlerinden.

Servetin en büyük mirasçısı ortanca Kate (80 milyon dolarcık) üst üste bombalı patlamalardan ramak kala kurtulur ve polis 👮korumasına alınır. Bu polis yakın arkadaşının ağabeyi Dylan Buchanan’dır. Ve biz kim neden nasıl ne şekilde bağlantılı derken yazar uçurup götürür bizi sayfalar arasında.

Yazar hiç drama bağlamadan çok tatlı tatlı yazmış heyecanlı polisiyesini.
Sonuç Julie Garwood işte. Ben kalemini çok seviyorum.

Bu kitapta özellikle iki yerde çok güldüm. Biri Dylan’ın evi kontrol edip tüm kapıların açık olduğunu fark ettiği ve bu evin tek eksiği “kurbanlar içeride” tabelası dediği yer🎯. Bir de Kate’in Dylan’a aşık olduğunu fark ettiği sahne. ❤❤❤

Not: Bu kitabı sadece sahaflarda bulabilirsiniz. Satışı yok.

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s