Nora Roberts – The Stanislaskis: Those Wild Ukrainians Serisi 1 – Aşk Senfonisi

İngilizce Adı: Taming Natasha

Seri: The Stanislaskis: Those Wild Ukrainians Serisi 1

Basım Tarihi: Eylül, 2013

Yayınevi: Harlequin Türkiye

Sayfa Sayısı: 133 (ikili kitapta bu kitap için ayrılan sayfa sayısıdır)

Çeviri: Banu Barutlu

Konusu:

Spence Kimball, artık üretemeyen ünlü bir besteci, piyanist ve yakışıklı, bekâr bir babadır.

Natasha Stanislaski ise, artık dans edemeyen ve bir oyuncak dükkânının sahibi olan, sıra dışı güzelliğe sahip, eski bir balerindir.

Spence, Natasha’nın hırçın tavırlarının, gizlediği derin acılardan kaynaklandığını hissederek, küçük kızı Freddie’yle güç birliği yapar. Bu harika kadının korkularını yenmek ve ona yeniden sevebileceğini göstermek için, elinden geleni yapmaya kararlıdır. Acaba müziğin sihri, benzer acılar yaşamış bu iki insanın, gerçek aşkın namelerini duymalarını, sağlayabilecek mi?

Kısa Yorumum:

Öncelikle fotoğraf ekleyemedim çünkü tüm Harlequin Nora Roberts kitaplarımı çok sevdiğim bir arkadaşıma hediye ettim. Kitaplarımı emanet ya da hediye vermeyi sevmem ama arkadaşım daha değerliydi. O yüzden hiç pişman değilim.

Aşk Senfonisi’nde Natasha ve Spence Kimball’ı görüyoruz. Natasha eski bir balerin, Spence klasik müzik bestecisi. Spence kötü bir evlilik geçirmiş, küçük bir de kızı var ki onu da daha sonraki kitaplarda okuyacağız. Freddie. Natasha ise çok kötü bir ilişkiden çıkmış. Ve kendini küçük bir kasabaya hapsetmiş. Kaybettiği çocuğunu kalbinde taşıyarak oyuncak mağazası işletiyor. Spence ilk günden aşkından emin ve Natasha’yı da ikna ediyor. Son derece duygu yüklü, romantik bir kitap. Tabi bu kitapta Stanislaskis ailesiyle tanışıyoruz ve her kitapta geleneksel hale gelecek aile yemeğine katılıyoruz kahramanlarımızla birlikte. (Sıcak aile ilişkileri Nora Roberts’ın aşk romanlarının genel özelliklerinden. Eğer iki tarafında ailesi yoksa kan bağı olmayan aileler yani arkadaşlardan böyle bir ortam oluşturuyor. Hepsinde yok ama benim okuduğum genelinde var.)

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s