Biraz da Benden – 2

Ben aslında daha çok “Biraz da Benden” yazdım sanıyordum. Ama baktım ki bu ikinciymiş daha.

Mayıs ayında bu platformda devam etmeye karar verdiğim kitap yolculuğum benim açımdan güzel gidiyor. Yaz tatilinde uzunca bir zaman ara vermek zorunda kalsam da o günlerden sonra en azından günde bir seri bilgisi yapmaya çalışıyorum.

Ortaya daha önce düşündüğüm bir sorun da çıkmadı değil. Seçtiğim tema yapmak istediklerimi tam olarak karşılamıyor. Ama istediğim modele en yakın olan bu tema olduğu ve 500’ün üzerinde iletide düzenleme yapmak zor olacağından bununla şimdilik devam ediyorum.

Bu duruma kendimce şöyle bir çözüm buldum. İkinci üniversite olarak (aslında benim için üçüncü bile sayılabilir diyerek hava atabilirim ama birincide mezun olamadığım düşünülürse gerçek anlamda ikinci) Web Tasarımı ve Kodlama bölümüne yazıldım. Çünkü sürekli birisine soru sorarak bağımlı olmak istemedim. Kendim bir şeyler yapmak istedim. Umarım başarılı olurum.

Bir yenilik olarak bugünden itibaren ülkemize 1980’li yıllarda giren ve Beyaz Dizi olarak bilinen şu günlerde Harlequin Türkiye olarak devam eden yayın grubunun kitap serilerine de yer vereceğim sitede.

Yorumlar kısmında gördüğünüz kadarıyla okumaya devam ediyorum. Ama okumak istediğim onlarca kitap buna karşı bir o kadar da az zamanım var.

Bu arada şu an itibariyle 103 takipçi olduğunu da buraya not düşmek istiyorum. İleride dönüp okuduğumda bana da bilgi olsun.

Ben yine arka planda seri çalışmalarına geri dönerken, takip eden, beğenen, yorum yaparak beni destekleyen herkese mutlu ve güzel günler dilerim.
Özden

Not: Fotoğraf bana aittir. Longoz ormanları / Kırklareli

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s