Biraz da Benden

Günaydın.

Dün ve bugün biraz ara verdim kayıtlara. Dedim ki biraz da benden olsun.
Ben kimim? Neden böyle bir yere ihtiyaç duydum. Aslında Hakkımda sayfamda biraz anlattım ama o zaman kimse benden haberdar değildi ve ben de WordPress sayfalarında neyle karşılaşacağımdan haberdar değildim.

Öncelikle “Hayat Kitapla Güzel” sayfasını açalı bir ay bile olmadı ve sayfa izlenme sayılarını takip ettiğimde benim için az olmayan bir ilgiyle karşılaştım. Bu sevindirici. Aslında öncelikle kendim için başladığım bu yolculukta tabii ben de her insan gibi ve günümüzde moda olduğu gibi bilinmek, beğenilmek ve takip edilmek hastalığına yakalanmış olabilirim.

Böyle bir sayfayı neden açtım sorusuna gelince. Zaten on yıla yakın bir süredir, çeşitli internet sayfaları için kitap kaydı ve seri bilgileri derlemesi yapıyordum. Ama bir şekilde soğuduğunuz zaman o yerlerden yaptıklarınız da orada kalıyor. Ortalama son iki yılda yaptıklarımı arşivlemiştim ve bu sayfayı açtığımdan bugüne kadar bir kısmını paylaştım. Çoğu kendi okuma zevkime göre düzenlediğim bu arşivin devamı da gelecek. Ama aklıma takılan bir şeyi bu yazıyı okuyanlara da sormak isterim. Tabi buraya kadar takip ettiyseniz yazımı.

“Hayat Kitapla Güzel” sayfamı kişiselleştirmeli miyim, yoksa sadece bilgilere mi yer vermeliyim? Yani kitap yorumlarımı aktarsam, bundan sonra okuduklarımı anlatsam okumak ister misiniz? Böyle bir soru sorduysam belli ki ben kendimden de bir şeyler paylaşmak istiyorum.

Ben kayıtlarıma geri dönüyorum artık. Bir kaç işim var ondan sonra Kristin Hannah kitaplarının listelenmesi bitecek. (Bu arada listeleme konusunda sanırım biraz takıntılıyım). Sonra ay sonu olması itibariyle yeni kitaplara göz atacağım biraz.
Beni merak edenler Instagram’da dendenak adıyla da takip edebilirler. Ve tabi Pinterest’e de bu kayıtları yedekliyorum. Sosyal medya hesaplarımı yakında bu siteye göre güncelleyeceğim.

Görüşmek üzere. Güzel ve mutlu bir gün olsun hepimize.

Not: Fotoğraf bana aittir ve kuşburnu çiçeğidir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s